• Zábradlie je nielen funkčným ale aj estetickým prvkom. Nosným materiálom pre moderný typ zábradlia je nerez. Môžete si však vybrať aj iný materiál podľa Vašej predstavy ako je napr. oceľ. Radi Vám poslúžime, aby sa naša práca stala ozdobou Vášho domu, kancelárie alebo iného interiérového alebo exteriérového priestoru.
  • Sklenené steny a priečky prinesú do Vášho domu alebo bytu veľké množstvo svetla. Vytvárajú príjemné prostredie a zaujímavý vzľad celého interiéru. Vďaka moderným strojom na pieskovanie skla môže Váš interiér zdobiž jedinečný sklenený produkt. V posledných rokoch je čoraz častejšie používané aj bezrámové prevedenie sklenených zábradlí ...
  • Najdôležitejšiou funkciou, ktorú majú spĺňať brány a ploty je bezpečnosť, pohodlie a estetika. Pri realizácii je potrebné si vybrať prevedenie a povrchovú úpravu. Moderným a efektívnym riešením sú v súčasnosti automatické posuvné brány.
  • 1
  • 2
  • 3

Prečo StavroPlus?

preco-firma-stavroplus

Firma STAVROplus disponuje viacročnými skúsenosťami. Naše produkty vyrábame s precizitou, z kvalitného materiálu a každý produkt individuálne, presne podľa predstavy klienta. Garantujeme kvalitu výroby, potrpíme si na detaily pri výrobe a poradíme.

Výkresová dokumentácia

vykresy-zabradlia

Vaše projekty zrealizujeme na základe Vašej výkresovej dokumentácie alebo na základe Vašej predstavy (skice). Po vzájomnej dohode nasleduje presné zameranie a výroba výkresovej dokumentácie v AutoCAD programe, po odsúhlasení zákazníkom výroba a montáž.

Cenová ponuka

cenova-ponuka-zabradlie

Neváhajte a požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku. Cenu Vám zostavíme individuálne na základe Vašich konkrétnych predstáv. V prípade, že by ste potrebovali doplňujúce informácie, neváhajte nám zavolať alebo pošlite nám podklady prostredníctvom formulára v sekcii kontakty.